cof

Z przyjemnością informujemy o przeprowadzce do nowej siedziby przy ul. Flory 9 lok. 11 (róg Bagateli, V piętro).

Obszary praktyki

Poznaj główne dziedziny, w których pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces

Nasz Zespół - Twój Zespół.

Nasi ludzie to nasza największa zaleta. To dzięki sprawdzonym ekspertom osiągamy założone cele. Poniżej przedstawiamy głównych ekspertów Kancelarii zarządzających zespołami prawników.

Najnowsze artykuły

Przekazujemy Państwu kolejne artykuły prawnicze tworzone przez naszą kancelarię. Z przyjemnością dzielimy się nabytą wiedzą i doświadczeniem mając nadzieję, że prezentowane treści przyczynią się do trafności podejmowanych przez Państwa codziennych decyzji biznesowych.

Zapisz się do Newslettera. Otrzymasz wyłącznie specjalistyczną i praktyczną wiedzę opracowaną przez naszych ekspertów.We recommend the services of Pydo i Wspólnicy law firm. The companies from CEZ Group in Poland have been cooperating with Pydo i Wspólnicy constantly beginning from January 2012, and are very satisfied with the quality of services provided by Pydo i Wspólnicy.
Jaromir Peconka CEO CEZ ESCO Polska and Baltic Green Construction
Pracownicy Kancelarii Prawnej Pydo i Wspólnicy sp. k. posiadają obszerną wiedzę teoretyczną, a przy tym posiadają umiejętności praktyczne oraz świadomość biznesową, które pozwalają im na oferowanie rozwiązań prawnych, które najlepiej przystają do prowadzonej przez nas działalności.
Wojciech Ratajczyk CEO Trenkwalder Polska
''Kancelaria Pydo i Wspólnicy doskonale sprawdziła się w procesie pozyskiwania partnera technologicznego z USA. Cenię także wparcie Kancelarii przy bieżącym rozwijaniu nowatorskich projektów technologicznych z dziedziny energetyki i surowców naturalnych.''
Wojciech Książkiewicz CEO EnInvestments, former deputy CEO at SNC Levalin International
'``Pydo i Wspólnicy proved its great legal insight on technology related areas and process of introducing gasification technology to Poland. I can recommend Pydo i Wspólnicy for other technology transfer process or for support with creating new technology undertakings such as international joint ventures.'``
Francis Lau SVP & CTO at Synthesis Energy Systems Inc. Houston, USA